O NAS

Stowarzyszenie Festiwal Kolorów to zgrany zespół eventowy o niesamowitych umiejętnościach. Kochamy to, co robimy i wkładamy w to całe nasze serca. Poznaj nas i daj się porwać kolorowym emocjom na naszych wydarzeniach!

Ewelina
Ewelina
Założycielka i główna organizatorka
kontakt@festiwalkolorow.pl
Umiejętność specjalna
zaginanie czasoprzestrzeni
Ilona
Ilona
GŁÓWNA KOORDYNATORKA
ilona@festiwalkolorow.pl
Umiejętność specjalna
niezwyciężona siła perswazji
Bartek
Bartek
GŁÓWNY KOORDYNATOR
bartek@festiwalkolorow.pl
Umiejętność specjalna
sokole oko
Iwona
Iwona
Koordynatorka artystów
iwona@festiwalkolorow.pl
Umiejętność specjalna
czytanie w myślach
Anna
Anna
Event Manager
anna@festiwalkolorow.pl
Umiejętność specjalna
przewidywanie przyszłości
Kamil
Kamil
Event Manager
kamil.tkaczyk@festiwalkolorow.pl
Umiejętność specjalna
hipnoza
Kasia
Kasia
Projektantka wizualna
kasia@festiwalkolorow.pl
Umiejętność specjalna
hokus-pokus, czary-mary
Julia
Julia
Specjalistka ds. Marketingu
julia@festiwalkolorow.pl
Umiejętność specjalna
wywoływanie uśmiechu
Janek
Janek
Fotograf
jan.ulicki@festiwalkolorow.pl
Umiejętność specjalna
wstrzymywanie czasu
Jarek
Jarek
One Man Army
jarek@festiwalkolorow.pl
Umiejętność specjalna
teleportacja
Daniel
Daniel
Wsparcie techniczne
daniel@festiwalkolorow.pl
Umiejętność specjalna
telekineza
FAQ
Facebook Instagram Youtube TikTok