Menu

Wawel_LogoKolo3 (5) (1)

Wawel to ukochana marka Polaków i jedna z najstarszych w Polsce firm produkujących słodycze, m.in. doskonałe czekolady, kultowe czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki czy owocowe galaretki Fresh & Fruity. Od 1898 roku skutecznie łączy moc tradycji z wyczuciem współczesnych gustów. Misję Wawelu wyraża hasło „czujesz się dobrze, czynisz dobrze”, bo przyjemność, której źródłem są smaczne produkty, opracowane na bazie Dobrych Składników, może być impulsem do dobrych uczynków. Idea dobroczynności jest głęboko zakorzeniona w działaniach marki Wawel. Od 2008 roku działa Fundacja „Wawel z Rodziną”, która kontynuuje prowadzoną przez firmę działalność charytatywną. Sercem dobroczynnych praktyk firmy są akcje „Z miłości do Radości” i „Serce Rośnie”, w ramach których Wawel przekazał łącznie ponad 2,6 mln złotych na cele charytatywne.

 

Mini Melts to nowy wymiar lodów. Połączenie mleka i wyjątkowych składników zamknięte w setkach lodowych kuleczek w każdej porcji. Nowoczesna metoda mrożenia ciekłym azotem, zrewolucjonizowała rynek lodziarski w blisko 50 krajach na świecie. Oprócz oryginalnej formy kuleczek, Mini Melts może pochwalić się produktem pozbawionym pęcherzyków powietrza. Dzięki temu 1 porcja lodów, to równoważnik aż 3 tradycyjnych gałek! Mrożone w -197 stopniach i podawane w kolorowych czapeczkach to prawdziwa frajda, doceniana nie tylko przez najmłodszych! Stoiska Mini Melts działają zarówno sezonowo, jak i przez cały rok, dając radość w ok. 400 punktach sprzedaży w Polsce. Swoimi kolorami pozbawionymi sztucznych barwników, malują szczęście na twarzach setek tysięcy ludzi!

logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET

Helios to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. W kinach sieci prezentowane są najnowsze produkcje filmowe w technologii 2D i 3D. Helios, jako pierwszy w Polsce, wprowadził innowacyjny koncept. Helios Dream to wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń, systemem dźwięku Dolby Atmos i obrazem w rozdzielczości 4K sale. Poza regularnym repertuarem Helios proponuje swoim widzom propozycje w ramach Projektów Specjalnych dedykowanych wybranym grupom widzów: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera, Kino na Temat oraz Kultura Dostępna.

 

Pigment

Drogeria Pigment powstała z pasji i zaangażowania. Jako pierwsza drogeria stacjonarna postawiła na marki naturalne i niszowe dzięki zrewolucjonizowała rynek krakowski. Teraz wszystko co najlepsze możecie znaleźć także w sklepie online! Priorytetem jest zawsze satysfakcja i zadowolenie Gości. W końcu misją Pigmentu jest radość z zakupów. Ofertę wyróżnia starannie dobierany i regularnie aktualizowany asortyment, który odpowiada na potrzeby i sugestie Gości. Pigment jest polską firmą, w związku z tym z dumą wspierają i promują rodzimych producentów oraz lokalne manufaktury. Kolejnym ważnym aspektem jest troska o środowisko naturalne.  Małymi krokami, które podejmują na co dzień, starają się minimalizować negatywny wpływ w każdym obszarze działalności. Zamówienia pakowane są w ekologiczny papier, bez dodatku folii bąbelkowej. Zespół drogerii wciąż poszukuje nowatorskich i najbardziej przyjaznych przyrodzie rozwiązań. Jeśli poszukujesz jakiegoś trudno dostępnego kosmetyku to na pewno znajdziesz go w Pigmencie!
 
 
Clariant
 

Clariant to pochodzący ze Szwajcarii światowy lider w branży wyspecjalizowanych produktów chemicznych dla przemysłu. Ważne są dla nas innowacje – posiadamy ponad 7 tys. patentów, na działalność badawczo-rozwojową przeznaczamy rocznie ponad 200 mln franków szwajcarskich. W Polsce działamy od 25 lat - w Gdańsku, Warszawie, Łodzi i Konstantynowie Łódzkim, gdzie znajduje się jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów produkujący koncentraty barwiące. W 2013 roku otworzyliśmy w Łodzi Centrum Usług Wspólnych, które wspiera oddziały firmy na kilku kontynentach. Ludzie są dla nas najważniejsi, bo z nimi rozwijamy nasz business. Wielokulturowość, atmosfera nastawiona na współpracę i wsparcie dla pracowników w budowaniu ich kariery, to nasze główne atuty. Dowiedz się o nas więcej na www.clariant.com