Menu
Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity we Wrocławiu 2019!

Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity to kolorowe i radosne wydarzenie w formie flash mob, gdzie w tym samym miejscu i tym samym czasie wszyscy wyrzucamy w powietrze kolorowy puder!

Nieważne ile masz lat i jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób! Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych! Pamiętaj, im więcej ludzi tym więcej zabawy, dlatego zaproś swoich znajomych i pomóż nam dotrzeć do wszystkich! Na Festiwalu poza kolorową energią i koncertową muzyką, znajdziecie także wiele innych ciekawych atrakcji!

Czym są Kolory Holi?

Kolory Holi to nic innego jak stworzony z naturalnych składników kolorowy puder uzyskany z roślin rosnących w Indiach. Podczas festiwalu wyrzuca się kolory do góry, tworząc ogromną, rozpościerającą się nad tłumem tęczę kolorów! Naszym uczestnikom zalecamy stosowanie jedynie tych Kolorów Holi, które posiadają odpowiednie certyfikaty i są zmywalne! Takie Kolory można nabyć na stronie dostawcy, z którym współpracujemy www.koloryholi.pl :) Będą do nabycia oczywiście także na miejscu! 

Przebierz się w najbardziej szalony strój i zgarnij dodatkowe nagrody!
Uśmiechnij się do przechodnia, skorzystaj z darmowego przytulaniapoznaj nowych ciekawych ludzi!

To wszystko i jeszcze więcej 8 czerwca 2019 roku na terenie Akademii Wychowania Fizycznego!

Dzięki Wawel Fresh&Fruity jesteśmy BARDZIEJ KOLOROWI! Nie zabraknie emocji i sporej dawki słodyczy! Kolorki, pyszne napoje, smakołyki i świetne gadżety to tylko niektóre z planowanych atrakcji! Podczas wydarzeń o pełnych godzinach wyrzucimy w górę kolorowy puder Holi. W tym roku dołączył do nas słodki partner tytularny- firma Wawel, który podczas wszystkich wydarzeń zapewni zapas pysznych słodyczy.

Zabawie będzie towarzyszyć wspaniała muzyka- w tym roku zaprosiliśmy zespół Beniamin, rapera B.R.O oraz dj-ów: Dj Dan i D-Wave. Atrakcji dodatkowych będzie co nie miara! W tym roku przygotowaliśmy coś dla najmłodszych. Podczas Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity odbędzie się Veritas Club- czyli turniej piłkarski dla dzieci, a między godziną 11 a 21 będzie działać bezpłatne miasteczko z dmuchańcami.

Oprócz tego na uczestników będą czekały wspaniałe strefy sponsorskie. Wawel przygotował moc różnorodnych atrakcji, m.in trampolinę i galaretki Fresh & Fruity, pełne smaków i kolorów. Poza tym będzie można wziąź udział w wyścigu w workach, pochillować na łonie natury lub...przybić piątkę ze znanym youtuberem. Nie zabraknie także...Festiwalu Balonów! Wypuścimy w powietrze piękne balony giganty! Musicie być z nami!

To Wasz Festiwal, Wasza zabawa i Wasze pomysły, do których my bardzo zachęcamy :)
Festiwal jest otwarty dla wszystkich i zupełnie DARMOWY. Nie trzeba kupować żadnych biletów, wystarczy przyjść i dobrze się bawić!

Nie może was zabraknąć :)

Jak dojechać?

Autem, rowerem, na rolkach, wrotkach, w trampkach i sandałach! :) Przychodzimy i bawimy się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego przy al. I.J. Paderewskiego 35!
Dołącz do nas i daj się ponieść fali pozytywnej energii!

Plan działania!

15:00 Powitanie
15:00 WYRZUT KOLORÓW
15:00 Beniamin
16:00 WYRZUT KOLORÓW
16:00 Four Seasons
17:00 WYRZUT KOLORÓW
17:00 D-Wave
17:30 Festiwal Balonów
18:00 WYRZUT KOLORÓW
18:00 B.R.O
19:00 WYRZUT KOLORÓW
19:00 TKM & Pit
20:00 WYRZUT KOLORÓW
20:00 DJ Dan
21:00 Zakończenie

Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity we Wrocławiu 2019! Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity we Wrocławiu 2019! Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity we Wrocławiu 2019!