Menu
Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity w Rzeszowie 2019!

Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity to kolorowe i radosne wydarzenie w formie flash mob, gdzie w tym samym miejscu i tym samym czasie wszyscy wyrzucamy w powietrze kolorowy proszek!

Nieważne ile masz lat i jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób! Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych! Pamiętaj, im więcej ludzi tym więcej zabawy, dlatego zaproś swoich znajomych i pomóż nam dotrzeć do wszystkich! Na Festiwalu poza kolorową energią i koncertową muzyką, znajdziecie także wiele innych ciekawych atrakcji!

Czym są Kolory Holi?

Kolory Holi to nic innego jak stworzony z naturalnych składników kolorowy puder uzyskany z roślin rosnących w Indiach. Podczas festiwalu wyrzuca się kolory do góry, tworząc ogromną, rozpościerającą się nad tłumem tęczę kolorów! Naszym uczestnikom zalecamy stosowanie jedynie tych Kolorów Holi, które posiadają odpowiednie certyfikaty i są zmywalne! Takie Kolory można nabyć na stronie dostawcy, z którym współpracujemy www.koloryholi.pl :) Będą do nabycia oczywiście także na miejscu! 

Przebierz się w najbardziej szalony strój i zgarnij dodatkowe nagrody!
Uśmiechnij się do przechodnia, skorzystaj z darmowego przytulaniapoznaj nowych ciekawych ludzi!

To wszystko i jeszcze więcej:
25 maja 2019 roku na Bulwarach nad Wisłokiem!

Dzięki Wawel Fresh & Fruity będziemy jeszcze bardziej kolorowi! Nie zabraknie emocji i sporej dawki słodyczy! Kolorki, pyszne napoje, smakołyki i świetne gadżety to tylko niektóre z planowanych atrakcji! Podczas wydarzeń o pełnych godzinach wyrzucimy w górę kolorowy puder Holi. W tym roku dołączył do nas słodki partner tytularny- firma Wawel, który podczas wszystkich wydarzeń zapewni zapas pysznych słodyczy. Połączyliśmy również siły z Fundacją Klub Młodych Liderów, która dołączy z Youthest Festiwal i urozmaici nasz event o Festiwal Baniek Mydlanych, Zumbę Kids oraz Teatr Ognia. Podczas trwania Festiwalu Baniek Mydlanych wręczymy uczestnikom 1000 sztuk akcesoriów i damy okazję do pobicia rekordu- największej liczby baniek mydlanych w powietrzu. 

Od 16:30 rozpoczną się wyrzuty kolorów. Zabawie będzie towarzyszyć wspaniała muzyka- w tym roku zaprosiliśmy zespoły: Beniamin. Erannie, Be Vis, Dj Dan oraz gwiazdę imprezy Zeamsone. Poruszymy również kwestię profilaktyki w walce z dopalaczami. Artysta Mikołaj Mądrzyk znany jako Mikser z ważnym przekazem zagości na naszej scenie. Nie zabraknie także Festiwalu Balonów! Wypuścimy w powietrze piękne balony giganty! Imprezę zakończy pokaz ognia wykonany przez grupę Fire Charmers.

Podczas całego wydarzenia na uczestników będą czekały wspaniałe strefy sponsorskie. Wawel przygotował moc różnorodnych atrakcji, m.in trampolinę i galaretki Fresh & Fruity, pełne smaków i kolorów. Poza tym będzie można wziąć udział w wyścigu w workach i pochillować na łonie natury. Będą też konkursy, baseny z piłeczkami, wielkie dmuchane zjeżdzalnie, kule ZORB, malowanie twarzy, skręcane balony oraz wiele innych niespodzianek ! 

Prezydent Rzeszowa- Tadeusz Ferenc objął wydarzenie patronatem honorowym. Musicie być z nami ! 

To Wasz Festiwal, Wasza zabawa i Wasze pomysły, do których my bardzo zachęcamy :)
Festiwal jest otwarty dla wszystkich i zupełnie DARMOWY. Nie trzeba kupować żadnych biletów, wystarczy przyjść i dobrze się bawić!

Nie może was zabraknąć :)

Jak dojechać?

Autem, rowerem, na rolkach, wrotkach, w trampkach i sandałach! :) Przychodzimy i bawimy się na Bulwarach nad Wisłokiem!
Dołącz do nas i daj się ponieść fali pozytywnej energii!

Plan działania!

14:00 Festiwal Baniek Mydlanych/ Zumba kids
16:30 WYRZUT KOLORÓW
16:30 Erannie
17:00 WYRZUT KOLORÓW
17:30 Beniamin
17:45 Festiwal Balonów
18:00 WYRZUT KOLORÓW
18:30 Be Vis
19:00 WYRZUT KOLORÓW
19:30 Zeamsone
20:00 WYRZUT KOLORÓW
21:00 DJ Dan
21:00 WYRZUT KOLORÓW
21:30 Teatr ognia
22:00 Zakończenie

Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity w Rzeszowie 2019! Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity w Rzeszowie 2019! Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity w Rzeszowie 2019!