Menu
Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity w Krakowie 2019!

Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity to kolorowe i radosne wydarzenie w formie flash mob, gdzie w tym samym miejscu i tym samym czasie wszyscy wyrzucamy w powietrze kolorowy puder!

Nieważne ile masz lat i jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób! Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych! Pamiętaj, im więcej ludzi tym więcej zabawy, dlatego zaproś swoich znajomych i pomóż nam dotrzeć do wszystkich! Na Festiwalu poza kolorową energią i koncertową muzyką, znajdziecie także wiele innych ciekawych atrakcji!

Partnerem wydarzenia jest Miasto Kraków!

Czym są Kolory Holi?

Kolory Holi to nic innego jak stworzony z naturalnych składników kolorowy puder uzyskany z roślin rosnących w Indiach. Podczas festiwalu wyrzuca się kolory do góry, tworząc ogromną, rozpościerającą się nad tłumem tęczę kolorów! Naszym uczestnikom zalecamy stosowanie jedynie tych Kolorów Holi, które posiadają odpowiednie certyfikaty i są zmywalne! Takie Kolory można nabyć na stronie dostawcy, z którym współpracujemy www.koloryholi.pl :) Będą do nabycia oczywiście także na miejscu! 

Przebierz się w najbardziej szalony strój i zgarnij dodatkowe nagrody!
Uśmiechnij się do przechodnia, skorzystaj z darmowego przytulaniapoznaj nowych ciekawych ludzi!

To wszystko i jeszcze więcej 2 czerwca 2019 roku w Centrum Sportu Parkowa - Stadion Korony!

Dzięki Wawel Fresh&Fruity jesteśmy BARDZIEJ KOLOROWI! Nie zabraknie emocji i sporej dawki słodyczy! Kolorki, pyszne napoje, smakołyki i świetne gadżety to tylko niektóre z planowanych atrakcji! Podczas wydarzeń o pełnych godzinach wyrzucimy w górę kolorowy puder Holi. W tym roku dołączył do nas słodki partner tytularny- firma Wawel, który podczas wszystkich wydarzeń zapewni zapas pysznych słodyczy. 

Zabawie będzie towarzyszyć wspaniała muzyka - w tym roku zaprosiliśmy zespoły: Beniamin i Pozytywka, dj-ów: DJ Dan i D-Wave oraz gwiazdę wieczoru Plan Be. 

Podczas Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity podejmiemy próbę zdobycia niezwykłego rekordu Guinnessa- pod hasłem ,,Najsłodszy rekord Guinnessa. Pobij go z Wawelem", postaramy się pobić światowy rekord w jednoczesnym otwieraniu słodyczy! Dodatkowo, o doskonały nastrój słodkich rekordzistów zadba Egurrola Dance Studio, prowadząc warsztaty taneczne. Pokażmy, jak jest nas dużo- będzie naprawdę słodko!

Na miejscu nie zabraknie także innych atrakcji od marki Wawel- na uczestników imprezy będzie czekać moc słodyczy, gier, zabaw i interaktywnych aplikacji w Wawel Trucku. Pierwsza tego typu interaktywna ciężarówka zaparkuje na terenie Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity i zapewni niezapomnianą zabawę i oczywiście słodycze dla każdego, kto odwiedzi jej wyjątkowe wnętrze. 

Podczas Festiwalu Balonów wypuścimy w powierze setki kolorowych baloników! Musicie być z nami!

To Wasz Festiwal, Wasza zabawa i Wasze pomysły, do których my bardzo zachęcamy ;)

Festiwal jest otwarty dla wszystkich i zupełnie DARMOWY. Nie trzeba kupować żadnych biletów, wystarczy przyjść i dobrze się bawić!

Nie może was zabraknąć :)

Jak dojechać?

Autem, rowerem, na rolkach, wrotkach, w trampkach i sandałach! :)

Przychodzimy i bawimy się w Centrum Sportu Parkowa - Stadion Korony przy ul. Parkowej 12A!
Dołącz do nas i daj się ponieść fali pozytywnej energii!

Plan działania!

14:00 „Najsłodszy rekord Guinnessa. Pobij go z Wawelem!”
16:00 WYRZUT KOLORÓW
16:00 Beniamin
17:00 WYRZUT KOLORÓW
17:00 Pozytywka
17:45 Festiwal Balonów 
18:00 WYRZUT KOLORÓW
18:00 PlanBe
19:00 WYRZUT KOLORÓW
19:00 D-Wave 
19:00 Pokaz tańca Egurrola Dance Studio
20:00 WYRZUT KOLORÓW
20:00 DJ Dan
21:00 WYRZUT KOLORÓW

 

Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity w Krakowie 2019! Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity w Krakowie 2019! Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity w Krakowie 2019! Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity w Krakowie 2019!