Zagrają u nas

Poznajcie naszych artystów! :)

CORIA

Coria to połączenie byłych muzyków polskiej grupy rockowej Symetria (dwa albumy studyjne, support m.in. Guns N'Roses) i charyzmatycznego wokalisty znanego z programu X-Factor oraz MBTM Tomasza Mrozka.

Grupę wyróżniają przede wszystkim polskie teksty, nietuzinkowa barwa głosu wokalisty i ciekawe aranżacje gitarowe. Zespół wydał album „Teoria Splątania” dzięki wytwórni Metal Mind Productions. 
Zespół wygrał ogólnopolski, wieloetapowy konkurs – festiwalu Life Stage i zagrał przed Soundgarden i Erickiem Claptonem. Coria jest zespołem o bogatej historii scenicznej. Składa się z doświadczonych muzyków. W zespole najważniejsze jest tworzenie muzyki i wspólna pasja do ciężkiej pracy związanej z działalnością zespołu. Można powiedzieć, że zespół to grupa przyjaciół, którzy ponad wszystko kochają tworzyć muzykę i grać koncerty.
 
W tym roku są zobaczycie ich w Katowicach oraz Cieszynie! :)
 


 

 POTH

POTH to charyzmatyczny rockowy zespół z Wrocławia. Zwycięzca wielu przeglądów i festiwali ogólnopolskich. Znany z dystansu do siebie, żywiołowych koncertów i nietuzinkowego kontaktu z publicznością. Zwyciezca eliminacji do Przystanku Woodstock, co zaowocowało wystepem na dużej scenie w 2015 roku. Zespół POTH jeszcze jako People Of The Haze (nastapiła przemiana duchowa i wizerunkowa zespołu) wydał dwa pełnogrające albumy: „People of the Haze” (2011) oraz „Fastfood Breslau” (2014).W 2015 roku zespół dotarł do półfinału Must Be The Music 9. Na Festiwalu Kolorów zespół zaprezentuje materiał z najnowszej płyty. Album "Przemiany" jest efektem muzycznych i światopoglądowych zmian zachodzących w chłopakach z POTH. Historie napisane w języku polskim opowiadają z jednej strony o emocjach, kontrastach, zmysłowości, z drugiej zaś o świadomym hedonizmie i ironicznym podejściu do świata, do samych siebie. Wyprodukowana przez Andrzeja Puczyńskiego płyta momentami oddycha wolniejszym tempem niż poprzednie kompozycje POTH, jest bardziej melodyjna, nakłania do przemyśleń.

Zagrają dla Was na Festiwalu Kolorów w Warszawie, Wrocławiu oraz Krakowie!
 

 

 

BENIAMIN

Formacja powstała w wyniku transformacji grupy Roots Rockets w 2016 r. w Andrychowie. Zespół prezentuje szeroko rozumianą muzykę popularną z elementami rocka, funku. Aktualnie zwycięzcy Festiwalu Supportów Hej Fest w Zakopanem w 2016 r. Finaliści IX edycji programu telewizyjnego MUST BE THE MUSIC w 2015 r., gdzie prezentując własne kompozycje zyskali uznanie jury oraz publiczności. 

Jako Roots Rockets wydali dwie płyty: debiutancką RREWOLUCJĘ wydaną w 2013 nakładem wytwórni „Zima Records”, za którą zespół otrzymał miano debiutu Roots’owego roku przez reggae'owe czasopismo Free Colours oraz krążek "MARSALA 2.0.1.5", który ukazał się w kwietniu 2015 r. nakładem wytwórni Lou&Rocked Boys.

Zespół dotychczas zagrał ponad 300 koncertów w Polsce oraz za granicą, w tym na największych polskich festiwalach jak Przystanek Woodstock, Ostróda Reggae Festival, Jarocin Festiwal, Reeagenwalde, Reggae Nad Wartą, Reggae Na Piaskach, czy Winter Reggae w Gliwicach. Ponadto ma na koncie masę koncertów klubowych, między innymi liczne koncerty z Kamilem Bednarkiem, ale także występy m. in. przed: Nattali Rize, Enej, Dżem, LemON, Happysad.

Zagrają dla Was na Festiwalu Kolorów we Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi!

 

DJ AVENS

Reprezentant miasta Krakowa, MaxFloRec oraz New Bad Line. W swojej karierze miał okazje koncertować m.in. po Japonii gdzie wydaje swoje płyty producenckie. Prowadzi agencje muzyczno-wydawniczą, która działa w Polsce oraz Korei Południowej. Współpracuje również z czołówką polskiej rap sceny oraz wieloma innymi firmami z branży muzycznej i odzieżowej. 

Zagra dla Was na Festiwalu Kolorów w Krakowie oraz Katowicach! 

 

 

SANDPOKERS

Duet składający się z dj'ów, których połączyła wspólna pasja do muzyki. Każdy z nich jest indywidualnością reprezentującą swój styl, co daje niesamowity efekt podczas ich występów. Projekt ten powstał na początku 2013 roku, dwóch przyjaciół połączyło wspólne siły i zaczęli działać na rynku muzycznym. Na swoim koncie mają występy w wielu klubach na terenie Polski. Big room-owe brzmienia zawarte w ich setach bardzo dobrze przyjmowane są przez klubowiczów i tworzą niesamowity klimat imprez rodem z najlepszych eventów świata.

Zagrają dla Was na Festwialu Kolorów w Rzeszowie!

 

DJ Dan

Dan - właściwie Robert Olesiński, młody, charyzmatyczny DJ ze Śląska, preferuje głównie house'owe brzmienia z największym naciskiem na Big Room. Profesjonalnie za sterami klubowych konsolet od 2012 roku. Od tego czasu wystąpił w bardzo wielu klubach na terenie całego kraju, zdobywając doświadczenie i kreując własny, niepowtarzalny styl. Z trasą Festwialu Kolorów związany od 2013 roku.

Zagra dla Was na Festiwalu Kolorów w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Rzeszowie oraz Łodzi!


DJ ESKEY

Młody, dynamiczny, z zacięciem dąży do perfekcyjnej techniki misku. Jest przedstawicielem sceny house. Upodobał sobie różne odmiany tego gatunku. Miał okazję grać z najlepszymi! Gra w klubach w całej Polsce, na stałe można go usłyszeć w krakowskich klubach, w których jest rezydentem.

Wystąpi na Festiwalu Kolorów w Krakowie!

 

 

DJ LATE AT NIGHT

Producent muzyki klubowej oraz szeroko rozumienaego gatunku EDM. Z muzyką związany od 2008 roku, jednak dopiero kilka lat temu zdecydował, aby zająć się produkcją na poważnie. Obecnie realizuje się na Londyńskiej scenie muzycznej dzięki czemu podczas jego występu otrzymacie 100% dawki pozytywnej energii.

Zagra dla Was na Festwialu Kolorów w Gdańsku!

 

 

DJ VEROSSI

Genialny Dj z Białegostoku przezentujący muzykę klubową bez dzielenia jej na gatunki, oddając możliwie jak najwięcej emocji. Od 5 lat czynnie występujący w Polsce, a także za granicą - nakręcał m.in. #SummerFest w Hiszpanii, występował na licznych festiwalach w Polsce, poprowadził setki imprez, a także stanął na podium podczas mistrzostw Dj'ów.

Zagra dla Was na Festiwalu Kolorów w Lublinie, Warszawie, Wrocławiu oraz Rzeszowie!