Sponsorzy

Dowiedz się więcej o naszych Partnerach :) To dzięki nim nasze imprezy są takie kolorowe! :)

Lipton Ice Tea

W Lipton Ice Tea sprawiamy, że codzienność jest bardziej inspirująca dla każdego, ponieważ dodajemy prawdziwe orzeźwienie do rzeczywistości. Napędzani słońcem, dostarczamy wysokiej jakości herbatę do ponad 150 krajów od 1880 roku. 

Spędzaj lato z przyjaciółmi oraz Lipton Ice Tea! Włączamy lato w każdym mieście i odkrywamy razem nowe smaki letniej zabawy.

liptON. Włącz lato! Włącz orzeźwienie!

 

Maoam

MAOAM to gumy rozpuszczalne o niepowtarzalnym smaku i aromacie, które sprawią, że rzucicie się w WIR NIEKOŃCZĄCEJ SIĘ ZABAWY!

 

Tutti Frutti

 

TUTTI FRUTTI - poczuj się kolorowo!
Tutti Frutti to pełne soczystej świeżości kosmetyki dla wszystkich, którzy cieszą się życiem. Dla tych, co mają malinowe sny, i dla tych, którzy często  są … kiwi bez powodu. Poczuj się owocowo i wskakuj w radosne orzeźwienie! Świeże zapachy produktów Tutti Frutti sprawią, że odzyskasz siły witalne niezbędne do kolorowej zabawy.

 


Tutti Frutti porwie Cię w wir festiwalowego szaleństwa.

 

PERŁA

 


Obecnie Perła – Browary Lubelskie S.A. jest jednym z największych regionalnych  producentów piwa w Polsce.  Perła - orzeźwiające piwo będące kwintesencją tradycyjnych metod produkcji i najnowszych rozwiązań stosowanych w browarnictwie. Charakterystyczny, zdecydowany smak, złocisty kolor oraz subtelny zapach aromatycznego chmielu skuszą każdego! 

 

HELIOS


Kino Helios z Łodzi pokaże Wam, jak miło i przyjemnie spędzić czas w oczekiwaniu na Festiwal Kolorów w Łodzi! Przeniesie Was w czasie, przybliży inny wymiar, zaprosi do krainy dla tych dużych i małych widzów. Zapraszamy!

 

 

AKADEMIA HUMANISTYCZNO-EKONOMICZNA W ŁODZI

AHE w Łodzi to jedna z największych niepublicznych szkół wyższych w Polsce. AHE to uczelnia kreatywna, tworzy rynek, a nie podąża za innymi. W Akademii uczymy rozwijać kreatywność. Robimy to już od 24 lat i ciągle ulepszamy! Podczas Festiwalu Kolorów pokażemy Wam jak wygląda kreatywne studiowanie. 
Niech moc kreatywności będzie z Wami!
www.ahe.lodz.pl

 

 

Miasto Toruń

Najbardziej kolorowe miasto w województwie kujawsko-pomorskim:) Nawet Mikołaj Kopernik byłby dumny!

 

 

DrTusz

Asortyment DrTusz liczy blisko 19000 pozycji. W szerokim katalogu DrTusza dostępne są zarówno oryginalne materiały eksploatacyjne, jak i wysokiej jakości zamienniki tuszów, tonerów czy bębnów. DrTusz jest też specjalistą od drukarek, jeśli więc szukasz modelu na miarę swoich potrzeb, na pewno pomogą w doborze właściwego sprzętu.