Sponsorzy

Dowiedz się więcej o naszych Partnerach :) To dzięki nim nasze imprezy są takie kolorowe! :)

 

MAOAM

MAOAM to gumy rozpuszczalne o niepowtarzalnym smaku i aromacie, które sprawią, że rzucicie się w WIR NIEKOŃCZĄCEJ SIĘ ZABAWY!

 

 

 

TUTTI FRUTTI

TUTTI FRUTTI - poczuj się kolorowo!
Tutti Frutti to pełne soczystej świeżości kosmetyki dla wszystkich, którzy cieszą się życiem. Dla tych, co mają malinowe sny, i dla tych, którzy często  są … kiwi bez powodu. Poczuj się owocowo i wskakuj w radosne orzeźwienie! Świeże zapachy produktów Tutti Frutti sprawią, że odzyskasz siły witalne niezbędne do kolorowej zabawy.

Tutti Frutti porwie Cię w wir festiwalowego szaleństwa.

 

 

 

PERŁA

Obecnie Perła – Browary Lubelskie S.A. jest jednym z największych regionalnych  producentów piwa w Polsce.  Perła - orzeźwiające piwo będące kwintesencją tradycyjnych metod produkcji i najnowszych rozwiązań stosowanych w browarnictwie. Charakterystyczny, zdecydowany smak, złocisty kolor oraz subtelny zapach aromatycznego chmielu skuszą każdego! 

 

 

 

HELIOS

Kino Helios z Łodzi pokaże Wam, jak miło i przyjemnie spędzić czas w oczekiwaniu na Festiwal Kolorów w Łodzi! Przeniesie Was w czasie, przybliży inny wymiar, zaprosi do krainy dla tych dużych i małych widzów. Zapraszamy!

 

 

 

TROPS

Trops pomaga budować, remontować, projektować :) Najbardziej jednak pomaga kolorować! W ofercie Trops znajdziecie duży wachlarz pięknych farb do ścian i sufitów, drewna i metalu. Będzie można je przetestować już za 3 czerwca w Toruniu! Zapraszamy!

 

 

 

MIASTO TORUŃ

Najbardziej kolorowe miasto w województwie kujawsko-pomorskim:) Nawet Mikołaj Kopernik byłby dumny!