Sponsorzy

Dowiedz się więcej o naszych Partnerach :) To dzięki nim nasze imprezy są takie kolorowe! :)

 

MAOAM

MAOAM to gumy rozpuszczalne o niepowtarzalnym smaku i aromacie, które sprawią, że rzucicie się w WIR NIEKOŃCZĄCEJ SIĘ ZABAWY!

 

 

 

TUTTI FRUTTI

TUTTI FRUTTI - poczuj się kolorowo!
Tutti Frutti to pełne soczystej świeżości kosmetyki dla wszystkich, którzy cieszą się życiem. Dla tych, co mają malinowe sny, i dla tych, którzy często  są … kiwi bez powodu. Poczuj się owocowo i wskakuj w radosne orzeźwienie! Świeże zapachy produktów Tutti Frutti sprawią, że odzyskasz siły witalne niezbędne do kolorowej zabawy.

 

Tutti Frutti porwie Cię w wir festiwalowego szaleństwa.

 

 

HELIOS

Kino Helios z Łodzi pokaże Wam, jak miło i przyjemnie spędzić czas w oczekiwaniu na Festiwal Kolorów w Łodzi! Przeniesie Was w czasie, przybliży inny wymiar, zaprosi do krainy dla tych dużych i małych widzów. Zapraszamy!

 

 

DIESEL TRUCK 

Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes-Benz.

Firma Diesel Truck już od ponad dziesięciu lat jest jednym z liderów sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych i dostawczych Mercedes-Benz w Polsce. Specjalizuje się w obsługach i naprawach pełnej gamy samochodów użytkowych Mercedes-Benz. Prowadzimy sprzedaż pojazdów takich jak: Mercedes - Actros, Axor, Atego, Antos, Arocs oraz samochodów dostawczych Sprinter, Vito, Citan, Marco Polo, V-klasa oraz X-klasa.

 

 

 

WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I ZARZĄDANIA

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od lat zajmuje czołowe miejsce w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych. Program studiów stale dostosowywany jest do aktualnej sytuacji na rynku pracy. Na każdym kierunku realizowany jest bogaty pakiet zajęć praktycznych w ponad 80 laboratoriach naukowo-dydaktycznych. Uczelnia oferuje studia w języku polskim oraz angielskim.

 

MIASTO KRAKÓW 

Magiczne miejsce w Polsce. To jedno z najstarszych miast w Polsce. Krakowski Rynek, Wawel, Kopiec Kościuszki, Rynek Kazimierski... to tylko nieliczne miejsca warte odwiedzenia. Kraków jest magiczny - sprawdź to i wybierz się na wakacje do jednego z najbardziej urokliwych miast w Polsce :)

 

C.H. TURAWA PARK

Centrum Handlowe Turawa Park to idealne miejsce na zakupy dla całej Rodziny!