O festiwalu

Dołącz do wydarzenia w swoim mieście na www.facebook/Festiwal.Kolorów/events i pokaż, które miasto najbardziej potrzebuje kolorów! Mobilizujcie swoje siły, zaproście znajomych. Pokażcie, że w Waszym mieście drzemie moc kolorów! Kolorowe szaleństwo nabiera rozpędu...

Nieważne ile masz lat czy jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób! Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych! Festiwal jest otwarty dla wszystkich i zupełnie DARMOWY!:)

Jesteśmy z Wami już piąty rok. Każdy z nas przemierzył tysiące kilometrów i odwiedził różne zakątki Polski, aby Was spotkać i zobaczyć uśmiech na tysiącach kolorowych twarzy. Mieliśmy różne przygody, a każde miasto było dla nas wyzwaniem. Dziś czujemy się kolorowymi ambasadorami Polski. Wiemy czego oczekujecie i staramy się, aby organizowane Festiwale Kolorów były dla Was jeszcze ciekawsze.

Nie zmienimy tego, co dobre :) Wyrzuty kolorów holi o każdej pełnej godzinie, w których biorą udział tysiące uczestników będą must have każdego harmonogramu! Żółte okulary od naszego żółtego sponsora Lipton Ice Tea jak co roku będą spadały z nieba jak gwiazdki:-) W wybranych miastach ponownie pobawimy się w zielono-owocowej fotobudce Tutti-Frutti i przy kolorowym kole Maoam.  O Wasze brzuchy zadbają foodtrucki w miasteczku gastronomicznym ze smakołykami z różnych stron świata. Nasze galerie będą pękały w szwach od relacji fotograficznych Janka Ulickiego, a z każdego eventu przygotujemy relację video!

Chcemy się dla Was zmieniać na lepsze, bo dzięki temu nasza letnia kolorowa terapia działa coraz lepiej! Będzienowa atrakcja (ale o tym za chwilę :-)), znani artyści, dzięki którym będziecie mogli się rzucić w wir kolorowego tańca, a także więcej ciekawych spotów naszych partnerów.

Ponieważ zauważyliśmy, że są osoby, które kochają kolory, tak jak my, które tak jak my czerpią energię z kosmosu i poróżują za nami do różnych miast postanowiliśmy nagrodzić wszystkich, którzy do końca września przyślą nam swoje zdjęcia na dowód, że uczestniczyły w minimum połowie naszych wydarzeń :) Powodzenia!

A teraz najważniejsze! My będziemy z Wami, jeśli Wy będziecie z nami! Dołączajcie do naszych wydarzeń na portalu Facebook. Wierzymy w Was :) i pozdrawiamy kolorowo ;)

Ekipa FK