O festiwalu

Dołącz do wydarzenia w swoim mieście na www.facebook/Festiwal.Kolorów/events i pokaż, które miasto najbardziej potrzebuje kolorów! Mobilizujcie swoje siły, zaproście znajomych. Pokażcie, że w Waszym mieście drzemie moc kolorów! Kolorowe szaleństwo nabiera rozpędu...

Nieważne ile masz lat czy jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób! Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych! Festiwal jest otwarty dla wszystkich i zupełnie DARMOWY!:)

Planujemy dla Was już szósty sezon! Każdy z nas przemierzył tysiące kilometrów i odwiedził różne zakątki Polski, aby Was spotkać i zobaczyć uśmiech na tysiącach kolorowych twarzy. Mieliśmy różne przygody, a każde miasto było dla nas wyzwaniem. Dziś czujemy się kolorowymi ambasadorami Polski. Wiemy czego oczekujecie i staramy się, aby organizowane Festiwale Kolorów były dla Was jeszcze ciekawsze.

Nie zmienimy tego, co dobre :) Wyrzuty kolorów holi o każdej pełnej godzinie, w których biorą udział tysiące uczestników będą must have każdego harmonogramu! Żółte okulary od naszego żółtego sponsora Lipton Ice Tea jak co roku będą spadały z nieba jak gwiazdki:-) W wybranych miastach ponownie pobawimy się w zielono-owocowej fotobudce Tutti-Frutti i przy kolorowym kole Maoam.  O Wasze brzuchy zadbają foodtrucki w miasteczku gastronomicznym ze smakołykami z różnych stron świata. Nasze galerie będą pękały w szwach od relacji fotograficznych Janka Ulickiego, a z każdego eventu przygotujemy relację video!

Chcemy się dla Was zmieniać na lepsze, bo dzięki temu nasza letnia kolorowa terapia działa coraz lepiej!

Ponieważ zauważyliśmy, że są osoby, które kochają kolory, tak jak my, które tak jak my czerpią energię z kosmosu i poróżują za nami do różnych miast postanowiliśmy nagrodzić wszystkich, którzy do końca września przyślą nam swoje zdjęcia na dowód, że uczestniczyły w minimum połowie naszych wydarzeń :) Powodzenia!

A teraz najważniejsze! My będziemy z Wami, jeśli Wy będziecie z nami! Dołączajcie do naszych wydarzeń na portalu Facebook. Wierzymy w Was :) i pozdrawiamy kolorowo ;)

Ekipa FK